Vzduchový vak KAVO PARTS SAS-10072
- Kategória: Vzduchová pružina
- Výrobca:KAVO PARTS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:SAS-10072
- V ponuke od:17.03.2026
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:predna naprava vlavo
- spárované čísla produktov:SAS-10071
- Typ prużenia:pre vozidla s pneumatickym pruzenim
- Tlmič perovania - spôsob uchytenia:horny most, dole most
- Brzdná/Jazdná dynamika:pre vozidla s Airmatic DC, pre vozidla s ADS
- MERCEDES-BENZ2123200913
- MERCEDES-BENZ2123201738
- MERCEDES-BENZA2123200913
- MERCEDES-BENZA2123201738
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Vzduchový vak Arnott AS-3897 Na externom sklade | Arnott |
Vzduchový vak JAPANPARTS MM-AS202 Na externom sklade | JAPANPARTS |
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 180 (212.040) (115kW) 8/2013 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 (212.034) (135kW) 1/2013 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 CDI / BlueTEC (212.005, 212.006) (100kW) 1/2009 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 CGI (212.048, 212.148) (135kW) 8/2009 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 NGT (212.035) (115kW) 7/2013 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 NGT (212.041) (120kW) 3/2011 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 220 BlueTEC (212.001) (130kW) 5/2014 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 220 CDI (120kW) 1/2009 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 220 CDI / BlueTEC (212.001, 212.002) (125kW) 1/2009 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 (212.036) (155kW) 1/2013 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 CDI / BlueTEC (212.003, 212.004) (150kW) 1/2009 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 CGI (212.047, 212.147) (150kW) 1/2009 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 300 (212.054) (170kW) 1/2009 - 12/2013
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 300 (212.055) (185kW) 7/2011 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 300 CDI (212.020) (150kW) 12/2009 - 12/2010
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 300 CDI / BlueTEC (212.020, 212.021, 212.027) (170kW) 3/2011 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 300 Hybrid / BlueTEC Hybrid (212.098) (150kW) 12/2011 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 (212.056) (200kW) 1/2009 - 12/2013
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 (212.059) (225kW) 9/2011 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 BlueTEC (212.024) (155kW) 1/2009 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 BlueTEC (212.026) (190kW) 5/2014 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 BlueTEC (212.026) (185kW) 1/2013 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 CDI (212.023) (195kW) 3/2011 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 CDI (212.025) (170kW) 1/2009 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 350 CGI (212.057) (215kW) 1/2009 - 8/2011
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 400 (212.061) (245kW) 7/2014 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 400 (212.065) (245kW) 1/2013 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 500 (212.072) (285kW) 1/2009 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 500 (212.073) (300kW) 9/2011 - 12/2015
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 200 (212.234) (135kW) 11/2012 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 200 CDI / BlueTEC (212.205, 212.206) (100kW) 11/2009 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 200 CGI (212.248) (135kW) 11/2009 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 220 BlueTEC (130kW) 5/2015 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 220 CDI (212.202) (120kW) 8/2009 - 8/2014
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 220 CDI / BlueTEC (212.202, 212.201) (125kW) 11/2009 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 (212.236) (155kW) 11/2012 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 CDI / BlueTEC (212.203, 212.204) (150kW) 11/2009 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 CGI (212.247) (150kW) 11/2009 - 12/2013
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 300 (212.254) (170kW) 11/2009 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 300 (212.255) (185kW) 7/2011 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 300 CDI (212.220) (150kW) 12/2009 - 12/2010
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 300 CDI / BlueTEC (212.227, 212.221) (170kW) 11/2009 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 300 Hybrid / BlueTEC Hybrid (212.298) (150kW) 12/2011 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 (212.256) (200kW) 8/2009 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 (212.259) (225kW) 9/2011 - 12/2014
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 BlueTEC (212.224) (155kW) 11/2009 - 12/2013
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 BlueTEC (212.226) (190kW) 7/2014 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 BlueTEC (212.226) (185kW) 11/2012 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 CDI (212.223) (195kW) 7/2011 - 12/2013
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 CDI (212.225) (170kW) 11/2009 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 350 CGI (212.257) (215kW) 11/2009 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 400 (212.261) (245kW) 7/2014 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 400 (212.265) (245kW) 1/2013 - 12/2016
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 500 (212.272) (285kW) 11/2009 - 12/2011
- MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 500 (212.273) (300kW) 9/2011 - 12/2016