Zámok dverí ESEN SKV 16SKV421
- Kategória: Zámky vonkajšie
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:16SKV421
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- Strana montáże:predne, vlavo
- Druh pohonu:elektricky
- spárované čísla produktov:16SKV422
- Hmotnosť [kg]:0,8
- Napätie [V]:12
- Počet pólov:8
- Komfortná výbava:pre vozidla bez centralneho/dvojiteho zamykania
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
- VAG3B1837015AT
- VAG3B1837015P
- VW3B1837015AT
- VW3B1837015P
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zámok dverí ABAKUS 132-053-107 Na externom sklade | ABAKUS |
Zámok dverí at autoteile germany at12783 Na externom sklade | at autoteile germany |
Zámok dverí FEBI BILSTEIN 178562 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Zámok dverí MAXGEAR 28-0330 Na externom sklade | MAXGEAR |
Zámok dverí MEAT & DORIA 31377 Na externom sklade | MEAT & DORIA |
Zámok dverí TOPRAN 623 611 Na externom sklade | TOPRAN |
Zámok dverí vika 88371344201 Na externom sklade | vika |
Zámok dverí VEMO V10-85-0015 Nedostupné | VEMO |
Zámok dverí YSPARTS YS-LK0006L Nedostupné | YSPARTS |
- 4U Autoparts45749VV
- A.Z. MeisterteileAZMT-51-011-1008
- AIC55275
- Alfa e-PartsAF14205
- AUTOMEGA210041510
- AUTOTEAMF10773A2
- BLIC6010-01-025421P
- BOGAPA5316174
- BUGIADBDL14008
- CASCOCDL73049AS
- CAUTEX767804
- CSV electronic partsCAC3078
- DIPASPORTCMA063DPSN
- DTSDTS-VW9200
- ERA660246
- FARE SA35846
- FARE-CO35846
- FARE-MX35846
- FARE-RCH35846
- FASTFT02175
- FISPA610773A2
- FLAMARDLF060037HQ
- Frankberg5481FB0010828
- Frankberg5481FB0068377
- GECOSE73051
- HERTH+BUSS ELPARTS73100029
- HOFFER3100377
- JUMASA18015552
- KRAFTVOLL GERMANY09040564
- Metalcaucho43684
- METZGER AUTOTEILE2314037
- OSSCA13276
- PLYOMP767804
- REAL29276940BN
- RECOFICIALCAC3078
- RIDEX1361D0028
- SANDOSDL73049.0
- SIDAT610773A2
- StarkSKDLO-2160027
- STCT443684
- TRICLO133559
- ÜRO Parts3B1837015AT
- WE PARTS461860153
- ZPY3B1 837 015AT
- VW GOLF V (1K1) 1.4 16V (59kW) 5/2006 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 1.4 16V (55kW) 10/2003 - 5/2006
- VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI (66kW) 10/2003 - 7/2006
- VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI (90kW) 5/2007 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI (103kW) 5/2006 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI (125kW) 11/2005 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 1.6 (75kW) 1/2004 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI (85kW) 10/2003 - 7/2008
- VW GOLF V (1K1) 1.6 MultiFuel (75kW) 10/2007 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI (66kW) 5/2004 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI (77kW) 10/2003 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion (77kW) 8/2004 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 2.0 (85kW) 1/2005 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI (110kW) 1/2004 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion (110kW) 8/2004 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI (169kW) 9/2006 - 12/2008
- VW GOLF V (1K1) 2.0 GTI (147kW) 10/2004 - 2/2009
- VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI (55kW) 1/2004 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI (100kW) 10/2003 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI (103kW) 12/2004 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI (125kW) 11/2005 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V (103kW) 10/2003 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW) 8/2004 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion (103kW) 1/2007 - 11/2008
- VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion (184kW) 11/2005 - 11/2008
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 (59kW) 6/2007 - 7/2009
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (90kW) 6/2007 - 7/2009
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (125kW) 6/2007 - 7/2009
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (118kW) 7/2008 - 7/2009
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (103kW) 6/2007 - 7/2009
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 (75kW) 6/2007 - 7/2009
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 MultiFuel (75kW) 11/2007 - 7/2009
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI (77kW) 6/2007 - 7/2009
- VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion (77kW) 1/2008 - 7/2009
- VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI (100kW) 6/2007 - 7/2009
- VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI (103kW) 6/2007 - 7/2009
- VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V (103kW) 6/2007 - 7/2009
- VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TFSI (147kW) 6/2007 - 7/2009
- VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.4 (55kW) 11/2001 - 9/2010
- VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6 (75kW) 6/2000 - 9/2010
- VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T (110kW) 10/1999 - 9/2010
- VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI (74kW) 2/2001 - 9/2010
- VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.0 (85kW) 1/1998 - 9/2010
- VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.3 V5 (125kW) 10/2000 - 9/2010