Zámok dverí VEMO V10-85-0032
- Kategória: Zámky vonkajšie
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V10-85-0032
- Interný kód:V10-85-0032
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:predne prave
- spárované čísla produktov:V10-85-0031
- Ľavo/Pravostranné riadenie:pre vozidla s volantom vlavo
- SEAT4E1 837 016
- SKODA4E1 837 016
- VAG4E1 837 016
- VW4E1 837 016
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zámok dverí at autoteile germany at12809 Na externom sklade | at autoteile germany |
Zámok dverí MEAT & DORIA 31186 Na externom sklade | MEAT & DORIA |
- AUDI A3 (8P1) 1.6 (75kW) 5/2003 - 8/2012
- AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI (85kW) 8/2003 - 9/2007
- AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI (77kW) 5/2003 - 5/2010
- AUDI A3 (8P1) 2.0 FSI (110kW) 5/2003 - 6/2008
- AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI (100kW) 5/2003 - 8/2012
- AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V (103kW) 5/2003 - 8/2012
- AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro (103kW) 8/2004 - 8/2012
- AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI (147kW) 9/2004 - 8/2012
- AUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro (147kW) 9/2004 - 8/2012
- AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro (184kW) 7/2003 - 5/2009
- AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 (75kW) 9/2004 - 3/2013
- AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI (85kW) 9/2004 - 9/2007
- AUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI (77kW) 9/2004 - 5/2010
- AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI (110kW) 9/2004 - 6/2008
- AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI (100kW) 9/2004 - 3/2013
- AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V (103kW) 9/2004 - 3/2013
- AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI (147kW) 9/2004 - 3/2013
- AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro (147kW) 9/2004 - 3/2013
- AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro (184kW) 9/2004 - 5/2009
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 2.8 FSI (154kW) 8/2007 - 7/2010
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 (160kW) 7/2003 - 5/2006
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 (162kW) 7/2003 - 5/2005
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 quattro (160kW) 11/2003 - 5/2004
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 TDI quattro (155kW) 11/2003 - 7/2010
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 TDI quattro (171kW) 8/2003 - 7/2010
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.2 FSI (191kW) 6/2005 - 7/2010
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.2 FSI quattro (191kW) 6/2005 - 7/2010
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.7 quattro (206kW) 10/2002 - 5/2006
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 4.0 TDI quattro (202kW) 5/2003 - 7/2005
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 4.2 FSI quattro (257kW) 6/2006 - 7/2010
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 4.2 quattro (246kW) 10/2002 - 7/2010
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 4.2 TDI quattro (235kW) 1/2005 - 6/2005
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 4.2 TDI quattro (240kW) 7/2005 - 7/2010
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 6.0 W12 quattro (331kW) 12/2003 - 7/2010
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) S8 quattro (331kW) 6/2006 - 7/2010