Zámok dverí VEMO V10-85-2294
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V10-85-2294
- Interný kód:V10-85-2294
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:predne lave
- spárované čísla produktov:V10-85-2293
- Ľavo/Pravostranné riadenie:pre vozidla s volantom vlavo
- Zamykacie zariadenia:s funkciou Safelock, s centralnym zamykanim
- Počet obsadených pólov:9
- AUDI1P1837015
- SEAT1P1 837 015
- SEAT1P1837015B
- SKODA1P1837015
- VAG1P1 837 015
- VAG1P1837015B
- VW1P1837015
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zámok dverí BUGIAD BSP24801 Na externom sklade | BUGIAD |
Zámok dverí FEBI BILSTEIN 178004 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Zámok dverí MEAT & DORIA 31389 Na externom sklade | MEAT & DORIA |
Zámok dverí METZGER AUTOTEILE 2314119 Na externom sklade | METZGER AUTOTEILE |
Zámok dverí TOPRAN 117 739 Na externom sklade | TOPRAN |
Zámok dverí at autoteile germany at12773 Nedostupné | at autoteile germany |
- SEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI (77kW) 4/2010 - 7/2015
- SEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V (63kW) 5/2006 - 5/2011
- SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI (92kW) 11/2007 - 7/2015
- SEAT ALTEA (5P1) 1.6 (75kW) 3/2004 - 3/2010
- SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG (75kW) 9/2009 - 6/2013
- SEAT ALTEA (5P1) 1.6 Multifuel (75kW) 11/2010 - 5/2011
- SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI (66kW) 11/2010 - 7/2015
- SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI (77kW) 10/2009 - 7/2015
- SEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI (118kW) 1/2007 - 7/2015
- SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI (66kW) 8/2009 - 12/2010
- SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI (77kW) 4/2004 - 12/2010
- SEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI (110kW) 5/2004 - 3/2009
- SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI (100kW) 3/2004 - 5/2009
- SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI (103kW) 11/2005 - 11/2010
- SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI (125kW) 3/2006 - 5/2010
- SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V (103kW) 3/2004 - 7/2015
- SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V 4WD (103kW) 10/2010
- SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI (147kW) 4/2006 - 5/2009
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI (77kW) 4/2010 - 7/2015
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V (63kW) 10/2006 - 6/2013
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI (92kW) 11/2007 - 7/2015
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 (75kW) 10/2006 - 11/2010
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG (75kW) 9/2009 - 6/2013
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel (75kW) 10/2006 - 11/2010
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI (66kW) 11/2010 - 7/2015
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI (77kW) 10/2009 - 7/2015
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI (118kW) 1/2007 - 7/2015
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI (66kW) 8/2009 - 12/2010
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI (77kW) 10/2006 - 12/2010
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 4x4 (77kW) 6/2009 - 12/2010
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI (110kW) 10/2006 - 3/2009
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI (103kW) 10/2006 - 11/2010
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI (125kW) 6/2007 - 12/2013
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI (100kW) 11/2006 - 3/2009
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V (103kW) 10/2006 - 7/2015
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x4 (103kW) 10/2010 - 7/2015
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 (125kW) 6/2007 - 6/2013
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 (103kW) 6/2007 - 11/2010
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI (147kW) 10/2006 - 5/2009
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI (155kW) 5/2009 - 7/2015
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 (155kW) 5/2009 - 7/2015
- SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4 (147kW) 6/2007 - 5/2009
- SEAT LEON (1P1) 1.2 TSI (77kW) 2/2010 - 12/2012
- SEAT LEON (1P1) 1.4 16V (63kW) 6/2006 - 12/2012
- SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI (92kW) 11/2007 - 12/2012
- SEAT LEON (1P1) 1.6 (75kW) 7/2005 - 12/2012
- SEAT LEON (1P1) 1.6 LPG (75kW) 12/2009 - 12/2012
- SEAT LEON (1P1) 1.6 MultiFuel (75kW) 7/2005 - 8/2013
- SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI (66kW) 11/2010 - 12/2012
- SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI (77kW) 2/2010 - 12/2012
- SEAT LEON (1P1) 1.8 TSI (118kW) 6/2007 - 12/2012
- SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI (77kW) 7/2005 - 12/2010
- SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI (66kW) 6/2007 - 12/2010
- SEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R (195kW) 9/2009 - 12/2012
- SEAT LEON (1P1) 2.0 FSI (110kW) 7/2005 - 5/2010
- SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI (100kW) 7/2005 - 5/2010
- SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI (125kW) 5/2006 - 12/2012
- SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI (103kW) 10/2005 - 10/2010
- SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V (103kW) 7/2005 - 12/2012
- SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI (136kW) 9/2005 - 5/2006
- SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI (155kW) 6/2009 - 12/2012
- SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI (147kW) 5/2005 - 3/2009
- SEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI (177kW) 11/2006 - 5/2011
- SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 16V (63kW) 5/2006 - 5/2009
- SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 TSI (92kW) 11/2007 - 5/2009
- SEAT TOLEDO III (5P2) 1.6 (75kW) 10/2004 - 5/2009
- SEAT TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI (118kW) 1/2007 - 5/2009
- SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI (77kW) 10/2004 - 5/2009
- SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI (110kW) 10/2004 - 5/2009
- SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI (100kW) 9/2004 - 5/2009
- SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI (125kW) 1/2006 - 5/2009
- SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI (103kW) 11/2005 - 5/2009
- SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V (103kW) 4/2004 - 5/2009
- SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI (147kW) 11/2005 - 5/2009
- VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI (90kW) 11/2007 - 8/2015
- VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI (118kW) 5/2008 - 8/2015
- VW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI (85kW) 6/2006 - 5/2008
- VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI (110kW) 3/2006 - 5/2008
- VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI (103kW) 6/2006 - 5/2008
- VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI (100kW) 11/2010 - 8/2015
- VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V (103kW) 5/2008 - 8/2015
- VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI (147kW) 3/2006 - 8/2015
- VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI (155kW) 11/2009 - 8/2015
- VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V6 (184kW) 6/2006 - 5/2009
- VW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V6 (191kW) 5/2009 - 11/2010