Zámok dverí VEMO V10-85-2334
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V10-85-2334
- Interný kód:V10-85-2334
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:vzadu vpravo
- spárované čísla produktov:V10-85-2333
- Ľavo/Pravostranné riadenie:pre vozidla s volantom vpravo, pre vozidla s volantom vlavo
- Zamykacie zariadenia:s centralnym zamykanim
- SKODA5J0 839 016
- SKODA6Y0839016
- SKODA6Y0839016A
- VAG6Y0 839 016 A
- VAG6Y0 839 016
- VAG5J0 839 016
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zámok dverí at autoteile germany at12820 Na externom sklade | at autoteile germany |
Zámok dverí BUGIAD BSP24181 Na externom sklade | BUGIAD |
Zámok dverí FEBI BILSTEIN 178558 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Zámok dverí MEAT & DORIA 31347 Na externom sklade | MEAT & DORIA |
- SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 (47kW) 1/2003 - 3/2008
- SKODA FABIA I (6Y2) 1.2 (40kW) 7/2001 - 4/2007
- SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 (59kW) 2/2006 - 10/2006
- SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V (74kW) 12/1999 - 3/2008
- SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V (55kW) 12/1999 - 3/2008
- SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI (59kW) 10/2005 - 3/2008
- SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI (55kW) 4/2003 - 3/2008
- SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI (51kW) 10/2005 - 3/2008
- SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 SDI (47kW) 12/1999 - 3/2008
- SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI (74kW) 1/2000 - 3/2008
- SKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI RS (96kW) 6/2003 - 3/2008
- SKODA FABIA I (6Y2) 2.0 (85kW) 12/1999 - 3/2008
- SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 (47kW) 1/2003 - 12/2007
- SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2 (40kW) 7/2001 - 12/2007
- SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V (55kW) 5/2000 - 12/2007
- SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V (74kW) 4/2000 - 12/2007
- SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V (59kW) 4/2006 - 12/2007
- SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI (51kW) 10/2005 - 12/2007
- SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI (59kW) 10/2005 - 12/2007
- SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI (55kW) 4/2003 - 12/2007
- SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 SDI (47kW) 4/2000 - 12/2007
- SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 TDI (74kW) 4/2000 - 12/2007
- SKODA FABIA I Combi (6Y5) 2.0 (85kW) 4/2000 - 12/2007
- SKODA FABIA I limuzina (6Y3) 1.2 (47kW) 1/2003 - 12/2007
- SKODA FABIA I limuzina (6Y3) 1.2 (40kW) 7/2001 - 12/2007
- SKODA FABIA I limuzina (6Y3) 1.4 16V (55kW) 10/1999 - 12/2007
- SKODA FABIA I limuzina (6Y3) 1.4 16V (74kW) 12/1999 - 12/2007
- SKODA FABIA I limuzina (6Y3) 1.4 16V (59kW) 4/2006 - 12/2007
- SKODA FABIA I limuzina (6Y3) 1.4 TDI (51kW) 10/2005 - 12/2007
- SKODA FABIA I limuzina (6Y3) 1.4 TDI (59kW) 10/2005 - 12/2007
- SKODA FABIA I limuzina (6Y3) 1.4 TDI (55kW) 4/2003 - 12/2007
- SKODA FABIA I limuzina (6Y3) 1.9 SDI (47kW) 11/1999 - 12/2007
- SKODA FABIA I limuzina (6Y3) 1.9 TDI (74kW) 1/2000 - 12/2007
- SKODA FABIA I limuzina (6Y3) 2.0 (85kW) 12/1999 - 12/2007
- SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 (47kW) 1/2003 - 12/2007
- SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 (40kW) 7/2001 - 12/2007
- SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 (55kW) 5/2004 - 12/2007
- SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI (55kW) 8/2004 - 10/2005
- SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI (51kW) 10/2005 - 12/2007
- SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.9 SDI (47kW) 7/2001 - 12/2007
- SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.9 TDI (74kW) 1/2000 - 12/2007
- SKODA FABIA II (542) 1.2 (44kW) 12/2006 - 12/2014
- SKODA FABIA II (542) 1.2 (51kW) 1/2007 - 12/2014
- SKODA FABIA II (542) 1.2 LPG (44kW) 3/2009 - 11/2011
- SKODA FABIA II (542) 1.2 LPG (51kW) 7/2007 - 11/2014
- SKODA FABIA II (542) 1.4 (63kW) 1/2007 - 12/2014
- SKODA FABIA II (542) 1.4 LPG (63kW) 1/2007 - 11/2014
- SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI (51kW) 2/2007 - 3/2010
- SKODA FABIA II (542) 1.4 TDI (59kW) 1/2007 - 3/2010
- SKODA FABIA II (542) 1.6 (77kW) 4/2007 - 12/2014
- SKODA FABIA II (542) 1.9 TDI (77kW) 4/2007 - 3/2010
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 (44kW) 10/2007 - 11/2014
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 (51kW) 10/2007 - 12/2014
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 LPG (44kW) 3/2009 - 11/2011
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.2 LPG (51kW) 10/2007 - 11/2014
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 (63kW) 10/2007 - 12/2014
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 LPG (63kW) 10/2007 - 11/2014
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI (59kW) 10/2007 - 3/2010
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI (51kW) 10/2007 - 3/2010
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 (77kW) 10/2007 - 12/2014
- SKODA FABIA II Combi (545) 1.9 TDI (77kW) 10/2007 - 3/2010