Zapaľovacia cievka CHAMPION BAE920AX/245
- Kategória: Zapaľovacia cievka/jednotka zapaľovacích cievok
- Výrobca:CHAMPION
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:BAE920AX/245
- V ponuke od:03.11.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- Potrebný počet kusov:1
- Počet prípojok:4
- Napätie [V]:12
- Typ spojenia:Krabica
- Počet pólov:3
- Pripájacia technika:Sawtooth
- Dĺżka balenia [cm]:17,2
- żírka balenia [cm]:11,2
- Výżka balenia [cm]:11
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zapaľovacia cievka BorgWarner (BERU) ZS029 Na externom sklade | BorgWarner (BERU) |
Zapaľovacia cievka MEYLE 214 885 0000 Na externom sklade | MEYLE |
Zapaľovacia cievka BOSCH 0 986 221 003 Nedostupné | BOSCH |
Zapaľovacia cievka FEBI BILSTEIN 22697 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Zapaľovacia cievka MEAT & DORIA 10303 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- BBTIC13105
- BREMI11929
- FACET1.970.345
- FACET470345
- FISPA85.30034
- HELLA5DA 749 475-091
- HERTH+BUSS ELPARTS19050076
- CHAMPIONAMC920AX
- INTERMOTOR12700
- INTERMOTOR12700 Intermotor
- MAGNETI MARELLI060792001010
- MAGNETI MARELLI60792001
- MAGNETI MARELLIBAE 920 A
- MAGNETI MARELLIBAE 920 AX
- METZGER AUTOTEILE0880085
- NGK48052
- NGKU2014
- SIDAT85.30034
- SWAG70 92 2697
- FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BB) (76kW) 2/1996 - 10/2001
- FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BH) (66kW) 10/1995 - 10/2001
- FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BU) (76kW) 1/1999 - 12/2002
- FIAT BRAVO I (182_) 1.6 (76kW) 9/2000 - 10/2001
- FIAT BRAVO I (182_) 1.6 16V (182.AB) (76kW) 3/1996 - 10/2001
- FIAT BRAVO I (182_) 1.6 16V (182.AH) (66kW) 10/1995 - 10/2001
- FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.6 Natural Power (76kW) 9/2002