Zapaľovacia cievka CHAMPION BAEA048E
- Kategória: Zapaľovacia cievka/jednotka zapaľovacích cievok
- Výrobca:CHAMPION
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:BAEA048E
- V ponuke od:03.11.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:s elektronikou
- Farba:cierny
- Potrebný počet kusov:1
- Počet prípojok:4
- Napätie [V]:12
- Typ spojenia:Krabica
- Počet pólov:4
- Pripájacia technika:SAE
- Dĺżka balenia [cm]:42,5
- żírka balenia [cm]:20
- Výżka balenia [cm]:10
- CITROËN0000597090
- CITROËN0000597097
- PEUGEOT5970.90
- PEUGEOT5970.97
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zapaľovacia cievka MEYLE 40-14 885 0002 Na externom sklade | MEYLE |
Zapaľovacia cievka NGK 48074 Na externom sklade | NGK |
Zapaľovacia cievka VALEO 245103 Na externom sklade | VALEO |
Zapaľovacia cievka BorgWarner (BERU) ZSE048 Nedostupné | BorgWarner (BERU) |
Zapaľovacia cievka MEAT & DORIA 10471 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 1.4 bivalent (48kW) 11/2002 - 12/2011
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.1 i (44kW) 2/2002 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.1 LPG (44kW) 6/2006 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i (54kW) 2/2002 - 11/2010
- CITROËN C3 II (SC_) 1.1 BiFuel (44kW) 11/2010 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.1 i (44kW) 9/2009 - 1/2013
- CITROËN C3 II (SC_) 1.4 (54kW) 11/2009 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.4 LPG (54kW) 7/2010 - 9/2016
- CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.4 (55kW) 7/2003
- CITROËN NEMO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (AA_) 1.4 (54kW) 2/2008
- CITROËN NEMO velkorozmerova limuzina 1.4 (54kW) 4/2009