Zapaľovacia cievka DELPHI GN10306-12B1
- Kategória: Zapaľovacia cievka/jednotka zapaľovacích cievok
- Výrobca:DELPHI
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:GN10306-12B1
- V ponuke od:08.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- Farba:cierny
- Napätie [V]:12
- Počet pólov:3
- NISSAN22448-2Y006 (Vymeniteľný)
- NISSAN22448-2Y007 (Vymeniteľný)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zapaľovacia cievka BorgWarner (BERU) ZSE077 Nedostupné | BorgWarner (BERU) |
Zapaľovacia cievka MEAT & DORIA 10745 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Zapaľovacia cievka VALEO 245219 Nedostupné | VALEO |
- BorgWarner (BERU)0040102077 (Vymeniteľný)
- BorgWarner (BERU)40102077 (Vymeniteľný)
- BREMI20325 (Vymeniteľný)
- EFI AUTOMOTIVE155470 (Vymeniteľný)
- ELTA AUTOMOTIVEDMB2047 (Vymeniteľný)
- ELTA AUTOMOTIVEXIG5313 (Vymeniteľný)
- ERA880351 (Vymeniteľný)
- FUELPARTSCU1435 (Vymeniteľný)
- HELLA5DA 230 035-551 (Vymeniteľný)
- HOFFER8010516 (Vymeniteľný)
- HOFFER8010745 (Vymeniteľný)
- INTERMOTOR12479 (Vymeniteľný)
- INTERMOTORCP180 (Vymeniteľný)
- INTERMOTORIIS369 (Vymeniteľný)
- MOTAQUIPLVCL1116 (Vymeniteľný)
- NGK48330 (Vymeniteľný)
- NGK48330 (Vymeniteľný)
- NGKU5110 (Vymeniteľný)
- NGKU5110 (Vymeniteľný)
- QUINTON HAZELLXIC8475 (Vymeniteľný)
- SIDAT85.30356 (Vymeniteľný)
- SIDAT85.30495 (Vymeniteľný)
- NISSAN CEFIRO III limuzina (A33) 2.0 (103kW) 1/2000 - 9/2003
- NISSAN CEFIRO III limuzina (A33) 3.0 (147kW) 1/2000 - 9/2003
- NISSAN MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 2.0 V6 24V (103kW) 3/2000 - 11/2003
- NISSAN MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 3.0 V6 24V (147kW) 3/2000 - 11/2003
- NISSAN MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 3.0 V6 24V (157kW) 12/1999 - 11/2003