Zapaľovacia cievka DELPHI GN10421-12B1
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:GN10421-12B1
- V ponuke od:08.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 6 ks
- Počet pólov:3
- ACURA30520R1AA01 (Vymeniteľný)
- HONDA30520-R1A-A01 (Vymeniteľný)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zapaľovacia cievka BLUE PRINT ADBP140028 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Zapaľovacia cievka BorgWarner (BERU) ZSE240 Na externom sklade | BorgWarner (BERU) |
Zapaľovacia cievka FEBI BILSTEIN 181325 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Zapaľovacia cievka FACET 9.6557 Nedostupné | FACET |
Zapaľovacia cievka MEAT & DORIA 10851 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- BREMI20657 (Vymeniteľný)
- ERA880555A (Vymeniteľný)
- FUELPARTSCU1569 (Vymeniteľný)
- HELLA5DA 230 036-601 (Vymeniteľný)
- HELLA5DA 358 057-511 (Vymeniteľný)
- HOFFER8010851 (Vymeniteľný)
- INTERMOTOR12192 (Vymeniteľný)
- INTERMOTORCP422 (Vymeniteľný)
- INTERMOTORIIS544 (Vymeniteľný)
- MAGNETI MARELLI060717258012 (Vymeniteľný)
- NGK48885 (Vymeniteľný)
- SIDAT85.30617A2 (Vymeniteľný)
- VEMOV26-70-0026 (Vymeniteľný)
- HONDA ACCORD IX limuzina (CR) 2.0 (CR1) (114kW) 9/2013
- HONDA ACCORD IX limuzina (CR) 2.0 E85 (CR1) (114kW) 6/2013
- HONDA ACCORD VIII (CU) 2.0 i (CU1) (115kW) 6/2008 - 6/2015
- HONDA CIVIC IX (FK) 1.8 i-VTEC (FK2) (104kW) 2/2012 - 12/2016
- HONDA CIVIC IX Kupé 1.8 (104kW) 1/2012
- HONDA CIVIC IX limuzina (FB) 1.6 (FB7, FB1) (92kW) 9/2011 - 12/2016
- HONDA CIVIC IX limuzina (FB) 1.8 (FB2) (104kW) 2/2012 - 12/2016
- HONDA CIVIC IX limuzina (FB) 1.8 (FB2) (104kW) 9/2011 - 12/2016
- HONDA CIVIC IX limuzina (FB) 1.8 (FB2) (103kW) 5/2013 - 12/2016
- HONDA CIVIC IX limuzina (FB) 2.0 (FB3) (114kW) 6/2012 - 12/2016
- HONDA CIVIC IX Tourer (FK) 1.8 i-VTEC (FK2) (104kW) 1/2014 - 12/2016
- HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.8 (FN1, FK2) (103kW) 9/2005 - 12/2011
- HONDA CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 1.8 (FD1, FD7, FA1) (103kW) 9/2005 - 2/2012
- HONDA CIVIC X limuzina (FC_) 1.6 i-VTEC (FC5) (92kW) 9/2016 - 12/2022
- HONDA CIVIC X limuzina (FC_) 1.6 i-VTEC LPG (92kW) 1/2019 - 12/2022
- HONDA CIVIC X limuzina (FC_) 1.8 (FC6) (104kW) 6/2016
- HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC (RE5, RE1) (110kW) 1/2007 - 6/2012
- HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2) (110kW) 10/2006 - 6/2012
- HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 (RM1) (110kW) 1/2012 - 12/2018
- HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 AWD (RE5, RM2) (114kW) 10/2012 - 12/2018
- HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 Flex (RE5) (114kW) 1/2012 - 7/2015
- HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 iVtec (RE5, RM1) (114kW) 10/2012 - 12/2018
- HONDA CR-V V (RW_, RT_) 2.0 i-VTEC (RW3) (113kW) 1/2017
- HONDA CR-V V (RW_, RT_) 2.0 i-VTEC AWD (RW4) (110kW) 9/2017
- HONDA HR-V (RU) 1.8 (RU5) (102kW) 1/2015
- HONDA HR-V (RU) 1.8 (RU5) (104kW) 11/2014
- HONDA HR-V (RU) 1.8 (RU58) (105kW) 1/2015
- HONDA STEPWGN (DBA-RK_) 2.0 i-VTEC (RK5, RK1) (110kW) 10/2009 - 3/2015
- HONDA STREAM (RN) 1.8 Vtec (RN6) (103kW) 10/2005
- HONDA STREAM (RN) 2.0 Vtec (RN8) (110kW) 10/2005