Zapaľovacia cievka DELPHI GN10450-12B1
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:GN10450-12B1
- V ponuke od:08.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 6 ks
- Počet pólov:3
- Odpor [kOhm]:13,2
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zapaľovacia cievka DENSO DIC-0107 Na externom sklade | DENSO |
Zapaľovacia cievka BLUE PRINT ADC41494 Nedostupné | BLUE PRINT |
Zapaľovacia cievka BorgWarner (BERU) ZSE178 Nedostupné | BorgWarner (BERU) |
Zapaľovacia cievka KAVO PARTS ICC-5511 Nedostupné | KAVO PARTS |
Zapaľovacia cievka MEAT & DORIA 10641 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Zapaľovacia cievka VALEO 245259 Nedostupné | VALEO |
- BREMI20428 (Vymeniteľný)
- EFI AUTOMOTIVE155450 (Vymeniteľný)
- ELTA AUTOMOTIVEDMB2075 (Vymeniteľný)
- ERA880317 (Vymeniteľný)
- HELLA5DA 358 057-251 (Vymeniteľný)
- HELLA5DA358 057-831 (Vymeniteľný)
- HOFFER8010641 (Vymeniteľný)
- INTERMOTOR12144 (Vymeniteľný)
- KAVO PARTSICC-5510 (Vymeniteľný)
- MAGNETI MARELLI60717107012 (Vymeniteľný)
- NGK48375 (Vymeniteľný)
- SIDAT85.30437 (Vymeniteľný)
- MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.3 (55kW) 9/2000 - 10/2004
- MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.3 16V (60kW) 9/2000 - 10/2004
- MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 (CJ1A) (60kW) 6/2000 - 9/2003
- MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 GL,GLX (CJ1A) (55kW) 5/1996 - 6/2000
- MITSUBISHI LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 1.6 (CS3W) (72kW) 9/2003 - 6/2008
- MITSUBISHI LANCER VI (CJ_, CP_, CK_) 1.3 12V (CK1A) (55kW) 12/1995 - 8/2003
- MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.3 (65kW) 9/2000 - 8/2013
- MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.3 (60kW) 9/2003 - 12/2013
- MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.6 (CS3A) (72kW) 9/2003 - 12/2013
- MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.6 (CS3A) (77kW) 6/2000 - 12/2007
- MITSUBISHI LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 1.6 (72kW) 9/2003 - 10/2008
- MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.3 16V (DG1A) (63kW) 6/1998 - 12/2004
- MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.3 16V (DG1A) (61kW) 12/1998 - 12/2004
- MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.3 16V (DG1A) (60kW) 9/2000 - 12/2004
- MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.6 16V (DG3A) (72kW) 1/2001 - 12/2004