Zapaľovacia cievka VEMO V46-70-0008
- Kategória: Zapaľovacia cievka/jednotka zapaľovacích cievok
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V46-70-0008
- Interný kód:V46-70-0008
- Úžitkové čísla: 1089468
- V ponuke od:05.06.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):541
- Výbava vozidla:pre vozidla bez rozdelovaca zapalovania
- Farba:cierny
- Počet prípojok:2
- Napätie [V]:12
- Počet pólov:3
- HITACHI138736
- RENAULT77 00 872 265
- RENAULT77 00 854 306
- STANDARD AUTOMOBILE12679
- TESLACL124
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zapaľovacia cievka FAE 80234 Na externom sklade | FAE |
Zapaľovacia cievka VALEO 245129 Na externom sklade | VALEO |
Zapaľovacia cievka BorgWarner (BERU) ZS317 Nedostupné | BorgWarner (BERU) |
Zapaľovacia cievka BOSCH 0 986 221 089 Nedostupné | BOSCH |
Zapaľovacia cievka DELPHI CE10020-12B1 Nedostupné | DELPHI |
Zapaľovacia cievka FACET 9.6175 Nedostupné | FACET |
Zapaľovacia cievka FEBI BILSTEIN 22875 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Zapaľovacia cievka HELLA 5DA 193 175-881 Nedostupné | HELLA |
Zapaľovacia cievka MAGNETI MARELLI 060717070012 Nedostupné | MAGNETI MARELLI |
Zapaľovacia cievka MEAT & DORIA 10383 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- ACI-AVESAABE-164
- ANGLI15058
- ASHIKABO-0701JM
- ASTEMO-HITACHI2508736
- ASTEMO-HITACHI138736
- BBTIC15113
- BorgWarner (BERU)0040100317
- BREMI20200
- EFI AUTOMOTIVE155025
- ERA880060
- FEBI BILSTEIN22875FE
- FEBI BILSTEINFE22875
- FISPA85.30198
- HAVAM1.970.275
- HELLA5DA 749 475-331
- HERTH+BUSS ELPARTS19020027
- HOFFER8010383
- CHAMPIONBAE801AK/245
- INTERMOTORIIS104
- INTERMOTOR12679
- JANMORJM5239
- JAPANPARTSBO-0701JM
- JAPKOBO-0701JM
- KAGER60-0065
- MAGNETI MARELLI060708138010
- MAGNETI MARELLI359000601520
- MAPCO80107
- MAXGEAR13-0045
- METZGER AUTOTEILE0880088
- QUINTON HAZELLXIC8152
- SIDAT85.30198A2
- SIDAT85.30198
- SWAG60 92 2875
- VEMO46-70-0008
- RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.0 Turbo (L48L) (119kW) 2/1990 - 10/1992
- RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.0 Turbo 4x4 (L48L) (119kW) 2/1990 - 10/1992
- RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A) (84kW) 11/1996 - 10/2000
- RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 (JE0D) (123kW) 11/1996 - 10/1998
- RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (70kW) 6/1995 - 6/1998
- RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (69kW) 6/1995 - 2/2001
- RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0) (66kW) 8/1995 - 3/2001
- RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (80kW) 3/1999 - 3/2001
- RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (84kW) 6/1995 - 2/2001
- RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 (B56E, B565, B56R) (123kW) 11/1993 - 3/2001
- RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0) (66kW) 9/1995 - 3/2001
- RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (84kW) 10/1998 - 1/2001
- RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 (K56R, K565) (123kW) 2/1996 - 3/2001
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (80kW) 3/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) (84kW) 1/1996 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G) (84kW) 4/1997 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G) (80kW) 3/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G) (84kW) 9/1996 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) (80kW) 3/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (80kW) 3/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G) (84kW) 3/1996 - 8/2003
- RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G) (80kW) 1/1999 - 9/1999
- RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) (84kW) 1/1997 - 9/1999