Zapaľovacia sviečka DENSO SC16HR11
- Kategória: Zapalovacia sviečka
- Výrobca:DENSO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:SC16HR11
- Interný kód:SC16HR11
- Úžitkové čísla: 3499, S85
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:skladom 3 ks
- Váha (gr):50
- pre OE-číslo:90919-01275
- Rozmer závitu:M12x1.25
- Priemer [mm]:12
- Rozmer kľúča:14 mm
- Dĺżka závitu [mm]:26,5
- Użahovací moment [Nm]:17
- Zapaľovacia sviečka:s odporom, 1 - Kostriaca elektroda, Iridiova stredova elektroda
- Vzdialenosż elektród [mm]:1,1
- Pripájacia technika:Solid SAE
- Hmotnosż [g]:42
- Hmotnosť brutto [g]:45
- alternatívny výrobok:VCH16, IXEH20TT
- CITROËN/PEUGEOT16 115 481 80
- DAIHATSU90919-01253
- DAIHATSU90919-01275
- SUBARU90919-01253
- TOYOTA90919-01253
- TOYOTA90919-01275
- TOYOTA90919-T1009
- TOYOTA90919-W1006
- TOYOTA90919-W1007
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zapaľovacia sviečka BOSCH 0 242 129 529 skladom | BOSCH |
- BOSCHVR 8 SII 33 X
- DENSO267700-8300
- DENSO267700830
- DENSOS85
- DENSOJK267700830
- CITROËN C1 II (PA_, PS_) 1.0 VTi 68 (51kW) 4/2014 - 4/2018
- DAIHATSU CHARADE VIII 1.33 16V (73kW) 5/2011
- LEXUS CT (ZWA10_) 200h (ZWA10_, ZWA10R) (100kW) 9/2011
- LEXUS CT (ZWA10_) 200h (ZWA10_) (73kW) 12/2010 - 9/2020
- LEXUS NX (_Z1_) 200 (ZGZ10_, AYZ10_, AGZ10) (110kW) 11/2014
- LEXUS NX (_Z1_) 200 AWD (ZGZ15_, AYZ15_, AGZ15_) (110kW) 11/2014
- LOTUS ELISE 1.6 (100kW) 6/2007
- LOTUS ELISE 1.8 (162kW) 6/2007
- PEUGEOT 108 1.0 VTi (51kW) 5/2014