żeraviaca sviečka BLUE PRINT ADBP180039
- Kategória: žhaviaca sviecka
- Výrobca:BLUE PRINT
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:ADBP180039
- V ponuke od:12.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Dĺżka [mm]:131
- Rozmer kľúča:8
- Napätie [V]:4,4
- Montáżna hĺbka [mm]:28
- Prevedenie żeraviacej sviečky:Kovová-żeraviaca sviečka
- Rozmer vonkajšieho závitu:M4
- HYUNDAI36710-3A000
- KIA36710-3A000
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
żeraviaca sviečka BLUE PRINT ADG01849 Na externom sklade | BLUE PRINT |
żeraviaca sviečka BorgWarner (BERU) GE113 Na externom sklade | BorgWarner (BERU) |
żeraviaca sviečka FEBI BILSTEIN 176237 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
żeraviaca sviečka KAVO PARTS IGP-4008 Na externom sklade | KAVO PARTS |
żeraviaca sviečka NGK 90017 Na externom sklade | NGK |
żeraviaca sviečka FEBI BILSTEIN 47511 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
żeraviaca sviečka HELLA 8EG 008 498-481 Nedostupné | HELLA |
żeraviaca sviečka MEYLE 37-14 860 0003 Nedostupné | MEYLE |
- 4X4 ESTANFIEST-A-603
- 4X4 ESTANFIEST-01-0H-H05
- A-N PARTSA-N132019
- ACKOJAA52-14-0005
- ASHIKAA-603
- ASHIKA01-0H-H05
- BSGBSG 40-870-009
- FEBEST22642-001
- FROW162.1904.049
- HELLA8EG 358 390-611
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5710508
- HIDRIAH1 395
- HKTA603
- CHAMPION-AUCH710
- JAPANPARTSA-603
- JAPANPARTSCE-H05
- JAPKOA-603
- JAPKO01H05
- KRAFTVOLL GERMANY05030108
- LUCASLP182
- MAPCO7920
- MDRMGP-6H05
- MDRBER-GE113
- MEHA AUTOMOTIVEMH70215
- METZGER AUTOTEILEH1 395
- MGABP768
- NIPPARTSN5710504
- NPSH571I02
- PEMEBLAJAPA-603
- PEMEBLAJAPCE-H05
- RIDEX243G0143
- RRTRQT-481756
- StarkSKGP-1890142
- STARTVOLTGLSP 072
- STELLOX201 133-SX
- SWAG33 10 3420
- SWAG90 94 7511
- VALEO345229
- WILMINK GROUPWG1485978
- WILMINK GROUPWG2503738
- HYUNDAI ix55 3.0 V6 CRDi (176kW) 1/2008 - 11/2012
- HYUNDAI ix55 3.0 V6 CRDi (188kW) 3/2012 - 11/2012
- HYUNDAI ix55 3.0 V6 CRDi 4WD (188kW) 3/2012 - 11/2012
- HYUNDAI ix55 3.0 V6 CRDi 4WD (184kW) 9/2011 - 12/2012
- HYUNDAI ix55 3.0 V6 CRDi 4WD (176kW) 9/2008 - 12/2011
- HYUNDAI ix55 3.0 V6 CRDi 4WD (180kW) 11/2008 - 11/2012
- KIA BORREGO (HM) 3.0 CRDi (191kW) 1/2011 - 10/2011
- KIA BORREGO (HM) 3.0 CRDi (184kW) 11/2007 - 10/2011
- KIA BORREGO (HM) 3.0 CRDi 4WD (184kW) 11/2007
- KIA BORREGO (HM) 3.0 CRDi 4WD (188kW) 1/2008