Zvislý/nosný čap FEBEST 0120-90UP
- Kategória: Nosny/vodiaci cap
- Výrobca:FEBEST
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:0120-90UP
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:predna naprava hore
- TOYOTA43310-39016 (Vymeniteľný)
- TOYOTA43310-39065 (Vymeniteľný)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zvislý/nosný čap MOOG TO-BJ-3011 Nedostupné | MOOG |
- TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 2.7 (RZN180) (112kW) 11/1995 - 7/2002
- TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 2.7 EFI 4WD (RZN185_) (112kW) 11/1995 - 8/2002
- TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 3.0 TD (KZN185) (92kW) 11/1995 - 11/2002
- TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 3.0 TDi (KZN185, KZN185W) (103kW) 9/2000 - 7/2002
- TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 3.4 (VZN180) (136kW) 11/1995 - 11/2002
- TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 3.4 4WD (VZN185) (136kW) 11/1995 - 11/2002
- TOYOTA HILUX III SUV (_N1_, _N2_) 2.7 4WD (RZN185) (112kW) 1/1996 - 4/2000
- TOYOTA HILUX III SUV (_N1_, _N2_) 2.7 EFI (RZN180) (110kW) 8/1998 - 8/2005
- TOYOTA HILUX III SUV (_N1_, _N2_) 2.7 EFI 4WD (RZN185W) (110kW) 11/1995 - 10/2002
- TOYOTA HILUX III SUV (_N1_, _N2_) 3.0 TD 4WD (KDN185) (125kW) 7/2000 - 8/2005
- TOYOTA HILUX III SUV (_N1_, _N2_) 3.0 TD 4WD (KZN185) (85kW) 1/1997 - 12/2002
- TOYOTA HILUX III SUV (_N1_, _N2_) 3.0 TDi 4WD (KZN185) (108kW) 8/1998 - 6/2000
- TOYOTA HILUX III SUV (_N1_, _N2_) 3.0 TDi 4WD (KZN185) (96kW) 12/1995 - 7/1998
- TOYOTA HILUX III SUV (_N1_, _N2_) 3.4 4WD (VZN185) (137kW) 11/1995 - 12/2002
- TOYOTA HILUX III SUV (_N1_, _N2_) 3.4 EFI (VZN180) (136kW) 5/1998 - 8/2005
- TOYOTA HILUX III SUV (_N1_, _N2_) 3.4 EFI (VZN185) (132kW) 11/1995 - 10/2002
- TOYOTA HILUX III SUV (_N1_, _N2_) 3.4 EFI 4WD (VZN185) (136kW) 11/1995 - 7/2000
- TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.4 i 4WD (RZN14_, RZN16_, RZN19_) (103kW) 8/1997 - 10/2005
- TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 2.7 (108kW) 10/1998 - 4/2005
- TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 3.0 TD 4WD (91kW) 8/1997 - 12/2000
- TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 3.4 (135kW) 8/1997 - 3/2000
- TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 3.4 (140kW) 8/2000 - 7/2005
- TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 3.4 4WD (135kW) 8/1997 - 6/2005
- TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 3.4 4WD (136kW) 8/1997 - 7/2000
- TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 3.4 EFI (VZN167R, VZN172R) (131kW) 8/2001 - 7/2005
- TOYOTA HILUX VI Pick-up (_N1_) 3.4 EFI 4WD (VZN167, VZN172) (131kW) 8/2001 - 7/2005
- TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 2.7 (RZJ95, RZJ90) (110kW) 6/1995 - 8/2002
- TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 D-4D (KDJ90, KDJ95, KZJ9_, LJ9_, RZJ9_, VZJ9_) (125kW) 2/2000 - 8/2002
- TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 D-4D 4WD (KDJ90_, KDJ95_, KDJ90W, KDJ95W) (120kW) 8/2000 - 8/2002
- TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_, KZJ90R, KZJ95R, KZJ90W, KZJ95W) (92kW) 4/1996 - 12/2002
- TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90, KZJ95) (103kW) 4/1995 - 7/2000
- TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ95) (96kW) 3/2000 - 2/2003
- TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_, VZJ90R, VZJ95R, VZJ90W,... (131kW) 3/1996 - 8/2002
- TOYOTA SEQUOIA (_K3_, _K4_) 4.7 (UCK35_, UCK35L) (175kW) 9/2000 - 10/2007
- TOYOTA SEQUOIA (_K3_, _K4_) 4.7 (UCK35_) (179kW) 9/2000 - 8/2004
- TOYOTA SEQUOIA (_K3_, _K4_) 4.7 (UCK35_) (206kW) 9/2004 - 10/2007
- TOYOTA SEQUOIA (_K3_, _K4_) 4.7 (UCK35) (201kW) 5/2004 - 10/2007
- TOYOTA SEQUOIA (_K3_, _K4_) 4.7 4WD (UCK45_, UCK45L) (175kW) 9/2000 - 10/2007
- TOYOTA SEQUOIA (_K3_, _K4_) 4.7 4WD (UCK45_, UCK45L) (204kW) 9/2000 - 10/2007
- TOYOTA SEQUOIA (_K3_, _K4_) 4.7 4WD (UCK45_) (206kW) 9/2004 - 10/2007
- TOYOTA SEQUOIA (_K3_, _K4_) 4.7 4WD (UCK45_) (179kW) 9/2000 - 8/2004
- TOYOTA TACOMA Pick-up (_N1_) 2.7 (RZN161_, RZN171_, RZN191_, RZN196_) (112kW) 1/1995 - 8/2004
- TOYOTA TACOMA Pick-up (_N1_) 2.7 4WD (RZN161_, RZN171_, RZN191_, RZN196_) (112kW) 1/1995 - 8/2004
- TOYOTA TACOMA Pick-up (_N1_) 3.4 (VZN150_, VZN160_, VZN170_, VZN195_) (140kW) 1/1995 - 8/2004
- TOYOTA TACOMA Pick-up (_N1_) 3.4 4WD (VZN160_) (140kW) 1/1995 - 8/2004
- TOYOTA TUNDRA Pick-up (_K3_, _K4_) 3.4 (VCK30_, VCK40_, VCK30L, VCK40L) (140kW) 4/1999 - 7/2004
- TOYOTA TUNDRA Pick-up (_K3_, _K4_) 3.4 4WD (VCK30_, VCK40_, VCK30L, VCK40L) (140kW) 4/1999 - 7/2004
- TOYOTA TUNDRA Pick-up (_K3_, _K4_) 4.0 (GSK30_) (176kW) 8/2004 - 11/2006
- TOYOTA TUNDRA Pick-up (_K3_, _K4_) 4.7 (UCK30_, UCK40_) (183kW) 9/1999 - 12/2004
- TOYOTA TUNDRA Pick-up (_K3_, _K4_) 4.7 (UCK30_, UCK40_) (202kW) 9/2004 - 11/2006
- TOYOTA TUNDRA Pick-up (_K3_, _K4_) 4.7 (UCK30_, UCK40_) (206kW) 2/1999 - 11/2006
- TOYOTA TUNDRA Pick-up (_K3_, _K4_) 4.7 4WD (UCK31_, UCK41_) (183kW) 2/1999 - 10/2006
- TOYOTA TUNDRA Pick-up (_K3_, _K4_) 4.7 4WD (UCK31_, UCK41_) (202kW) 9/2004 - 11/2006
- TOYOTA TUNDRA Pick-up (_K3_, _K4_) 4.7 4WD (UCK40_, UCK41_) (206kW) 2/1999 - 11/2006