Zvislý/nosný čap FEBEST 1420-REXLF
- Kategória: Nosny/vodiaci cap
- Výrobca:FEBEST
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:1420-REXLF
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:Predna naprava dole
- SSANGYONG4454109001 (Vymeniteľný)
- SSANGYONG4454109002 (Vymeniteľný)
- SSANGYONG4454109005S (Vymeniteľný)
- SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi (104kW) 11/2005
- SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi (100kW) 7/2007 - 6/2013
- SSANGYONG ACTYON I 2.3 (110kW) 11/2006
- SSANGYONG ACTYON I 2.3 4x4 (110kW) 11/2006
- SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD (104kW) 10/2006
- SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD (100kW) 7/2007 - 6/2013
- SSANGYONG ACTYON II 2.0 (110kW) 8/2012
- SSANGYONG ACTYON II 2.0 4x4 (110kW) 8/2012
- SSANGYONG ACTYON II 2.0 XDi (129kW) 8/2012
- SSANGYONG ACTYON II 2.0 XDi (110kW) 8/2012
- SSANGYONG ACTYON II 2.0 XDi 4x4 (110kW) 8/2012
- SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi (114kW) 9/2011
- SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi (104kW) 4/2007
- SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD (104kW) 4/2007
- SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD (114kW) 9/2011
- SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.3 (110kW) 9/2011
- SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.3 4WD (110kW) 9/2011
- SSANGYONG ACTYON SPORTS II 2.0 Xdi (114kW) 1/2012
- SSANGYONG ACTYON SPORTS II 2.0 Xdi 4WD (114kW) 1/2012
- SSANGYONG ACTYON SPORTS II 2.3 (110kW) 1/2012
- SSANGYONG ACTYON SPORTS II 2.3 4WD (110kW) 1/2012
- SSANGYONG KYRON 2.0 4x4 (107kW) 7/2008 - 4/2013
- SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi (101kW) 5/2005 - 12/2014
- SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi (104kW) 5/2005 - 12/2014
- SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi (100kW) 1/2010 - 12/2014
- SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 (104kW) 5/2005 - 12/2014
- SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 (100kW) 1/2010 - 12/2014
- SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 (101kW) 5/2005 - 12/2014
- SSANGYONG KYRON 2.3 (110kW) 1/2010 - 12/2014
- SSANGYONG KYRON 2.3 4x4 (110kW) 11/2006 - 12/2014
- SSANGYONG KYRON 2.7 270 Xdi 4x4 (129kW) 6/2007 - 12/2010
- SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 (120kW) 3/2006 - 12/2014
- SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 (121kW) 5/2005 - 12/2014
- SSANGYONG KYRON 3.2 M320 4x4 (162kW) 3/2006 - 12/2014
- SSANGYONG KYRON XDi (102kW) 1/2006 - 12/2018
- SSANGYONG KYRON XDi 4x4 (102kW) 1/2006 - 12/2018
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.0 (109kW) 8/2010
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.0 4x4 (109kW) 6/2010
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.3 RX230 4x4 (110kW) 5/2002 - 8/2006
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 (127kW) 4/2008 - 12/2012
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 4x4 (127kW) 4/2008 - 12/2012
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 CRDi 4x4 (130kW) 12/2003 - 12/2009
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 D 4x4 (137kW) 6/2006
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi (120kW) 8/2004
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi (121kW) 3/2005 - 8/2006
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4 (118kW) 3/2011 - 4/2013
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4 (121kW) 5/2004 - 5/2012
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi Turbo 4x4 (132kW) 3/2008
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.8 RX280 4x4 (142kW) 3/2003
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.9 TD (88kW) 4/2002 - 8/2006
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 3.2 RX320 4x4 (162kW) 4/2002
- SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) LPG 4x4 (162kW) 4/2002
- SSANGYONG REXTON / REXTON II VAN RX270 XDi 4x4 (118kW) 3/2011 - 4/2013
- SSANGYONG REXTON / REXTON II VAN RX270 XDi 4x4 (132kW) 3/2011 - 4/2013
- SSANGYONG REXTON W / REXTON 2.0 Xdi (114kW) 7/2012 - 11/2015
- SSANGYONG REXTON W / REXTON 2.0 Xdi pohon vsetkych kolies (114kW) 7/2012 - 11/2015
- SSANGYONG REXTON W / REXTON 2.7 Xdi pohon vsetkych kolies (137kW) 10/2012 - 6/2017
- SSANGYONG REXTON W / REXTON 2.7 Xdi pohon vsetkych kolies (121kW) 7/2012 - 6/2017