Zvislý/nosný čap NIPPARTS J4861039
- Kategória: Nosny/vodiaci cap
- Výrobca:NIPPARTS
- Stav produktu:výbehový produkt
- Katalógový kód:J4861039
- Nahrádza: Zvislý/nosný čap NIPPARTS N4861048
- V ponuke od:10.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Montáżny priemer [mm]:41,1
- Zástavbová výżka 1 [mm]:80
- NISSAN40160-9W200
- NISSAN40160-9Y000
- NISSAN40160-CA010
- NISSAN40160-CC40A
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Zvislý/nosný čap ASHIKA 73-01-122 Na externom sklade | ASHIKA |
Zvislý/nosný čap BLUE PRINT ADN186115 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Zvislý/nosný čap FEBEST 0220-J31 Na externom sklade | FEBEST |
Zvislý/nosný čap JAPANPARTS BJ-122 Na externom sklade | JAPANPARTS |
Zvislý/nosný čap KAVO PARTS SBJ-6537 Na externom sklade | KAVO PARTS |
Zvislý/nosný čap MEYLE 36-16 010 0000 Na externom sklade | MEYLE |
Zvislý/nosný čap MOOG NI-BJ-4954 Nedostupné | MOOG |
- NISSAN MURANO I (Z50) 3.5 4x4 (170kW) 1/2006 - 9/2008
- NISSAN MURANO I (Z50) 3.5 4x4 (172kW) 8/2003 - 9/2008
- NISSAN MURANO II (Z51) 2.5 dCi 4x4 (140kW) 1/2010 - 9/2014
- NISSAN MURANO II (Z51) 3.5 4x4 (188kW) 10/2008 - 9/2014
- NISSAN MURANO II (Z51) 3.5 4x4 (183kW) 12/2010 - 9/2014
- NISSAN MURANO II (Z51) 3.5 4x4 (198kW) 9/2008 - 12/2010
- NISSAN MURANO II (Z51) 3.5 4x4 (191kW) 12/2009 - 9/2014
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi (76kW) 8/2008 - 1/2010
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi (78kW) 11/2006 - 11/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi (81kW) 1/2010 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 (86kW) 11/2010 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 (84kW) 2/2007 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 dCi (96kW) 10/2011 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 dCi pohon vsetkych kolies (96kW) 10/2011 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 (104kW) 2/2007 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 (102kW) 2/2007 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 dCi (110kW) 2/2007 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 dCi pohon vsetkych kolies (110kW) 2/2007 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 pohon vsetkych kolies (102kW) 2/2007 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 pohon vsetkych kolies (104kW) 2/2007 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.2 DIG-T (85kW) 11/2013
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.5 dCi (81kW) 11/2013
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.6 dCi (96kW) 11/2013
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.6 dCi ALL MODE 4x4-i (96kW) 11/2013
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.6 DIG-T (120kW) 2/2014
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 2.0 (103kW) 1/2015
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 2.0 (J11E) (106kW) 6/2014
- NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 2.0 ALL MODE 4x4-i (J11R) (106kW) 12/2013
- NISSAN TEANA I (J31) 2.0 (103kW) 10/2003 - 6/2008
- NISSAN TEANA I (J31) 2.3 (127kW) 10/2003 - 6/2008
- NISSAN TEANA I (J31) 3.5 (PJ31) (170kW) 10/2003 - 6/2008
- NISSAN TEANA II (J32) 2.5 (134kW) 7/2008 - 9/2013
- NISSAN TEANA II (J32) 3.5 (183kW) 7/2008 - 9/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 (102kW) 6/2008 - 2/2014
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 4x4 (104kW) 6/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 4x4 (101kW) 6/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 4x4 (103kW) 6/2008 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi (110kW) 6/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 (110kW) 6/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 (127kW) 6/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 FWD (104kW) 3/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 FWD (103kW) 6/2008 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.5 4x4 (124kW) 6/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.5 4x4 (132kW) 9/2007 - 7/2014
- NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 dCi (T32) (96kW) 4/2014
- NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) (96kW) 4/2014
- NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 DIG-T (T32) (120kW) 6/2015
- NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 (T32) (106kW) 2/2014
- NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32) (106kW) 9/2014
- NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.5 (T32) (126kW) 12/2013
- NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.5 ALL MODE 4x4-i (NT32) (126kW) 12/2013
- PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 HDi 180 RXH (133kW) 10/2014 - 12/2018
- RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi (HY0K) (110kW) 9/2008
- RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0B) (127kW) 9/2008
- RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0K) (110kW) 8/2008
- RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.5 (HY0C, HY0N) (126kW) 9/2008
- RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) (126kW) 9/2008